Čím jsem byla nazvána?

25. srpna 2010 v 11:54 | Slečna eS. |  Truhla keců
Slečinkou co si myslí že když poslouchá takovýhle věci je machr, přitom se oblíká jak bárbína."

A to jsem jí poupravila pravopis. A kdy tomu došlo? Včera jsme s jednou osobou na něčím blogu diskutovali o hudbě, a všem co s ní má společného. Ona začala psát, že nevypadám jako holka co poslouchá takovýhle kapely. Jistě, NEVYPADÁM tak jako bych  TY kapely poslouchala. Ale poslouchám, nedělám to proto abych byla "IN", nebo aby mě brali i ti normální blogeři. Poslouchám to proto, že si na tuhle hudbu zvyknu, až na Nightwish v novém složení, to mi do hlavy nejde, a navíc se mi ta hudba líbí! A to neuvěřitelně moc.

Nejsem sice ghotic, ani nemusím mít každý den jenom černý oblečení, nemusím mít černou celou "hubu". Ne,  tohle nepotřebuju. Já si svou hudbu vyznávám jinak, vyznávám si ji tím, že znám všechny texty na zpaměť, tím, že jí denodenně poslouchám, že se mi líbí a je pro mě božská. Takhle. Ne sice jako jiní, ale znám i osoby kterým se líbí disko a punk zároveň, věci co se absolutně liší, a kritizujem je proto? NE. Nechávám jim volnej život, je to sice zvláštní, ale ať si každej poslouchá co chce...

A k mému oblékání? Jak už jsem psala, nemusím mít stále všechno černé. Oblékám se jako normální člověk, to co poslouchám, poznáte teprv když vám pučím mp3, když zapnu mobil a v něm tu hudbu, když se budete proklikávat tím, co jsem shlédla na YouTube, ne, nní to na mě vidět. Ano, růžové oblečení, v přiměřeném množství, mám, a upřímě? Já si o TENHLE styl názoru nestojím. 

A víte ještě co? Jsou i další lidé které znám a vypadají stejně jako já, ale poslouchají ještě tvrdší věci. A ještě, teď jsem přečetla článek jedné holčiny, na téma týdne, ale více méně to bylo zaměřeno na Ghotic, a pózéry. na dalším jejímwebu nějaká holka[??] psala, že nesnáší lidi co si na ghot hrajou, a připadaj si drsný když znaj pár písnička od Nightwish. Zřejmě se ona holčina, co mi napsala to nahoře, inspirovala. Víte vy co? Nepřipadám si drsná, připadám si normální, je mi fuk co si myslíte. Chtěla bych vidět jak DRSNÁ  je ona.


Uff, je to snad všechno,

                                                                                                                                   Slečna eS.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katrin Katrin | Web | 25. srpna 2010 v 20:52 | Reagovat

ahoj, děkuju za komentář u mě na blogu :-) Chápu, jak to v tomto článku myslíš... Já osobně se oblíkám docela normálně, akorát u mě růžovou v šatníku nenajdeš a nějak tam té černé přibývá. To proto, že jsem z lásky k barevným věcem nějak vyrostla a mám ráda jen černou, modrou, khaki a šedou...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama