O tom , jak jsem se snažila navléknout si kozačky...

28. září 2010 v 15:53 | Slečna eS. |  Deník
Naštěstí již úspěšně. Jelikož teď docela dost prší, to už asi tři dny v kuse, a poté mají přijít mrazy, rozhodla jsem se, že vytáhnu své kožené botičky^^. Loni jsem je kupovala cca. za čtyři sotvky a letos jsem se nehorázně lekla, že mi nebudou, protože se hrozně těsně oblíkaly. Ale co, oproti loňsku už v nich vypadám o trochu metolovějc :DTaky se už nejspíš nikam moc pro kozačky nedostanu, možná tak do Deichmannu,kde pochybuju, že bych našla něco odpovídajícího své velikosti a vkusu^^. A co dnešek? Jednoduše řečeno-Xena, Buffy,Aljaška, simíci, jezerní královna a dvanáct do tuctu..Takovýhle svátky prostě žeru.

Přemýšlím nad nějakou fotkou, ale žádnou aktuální nemám, ale sand něco najdu. Jo, jen tak okrajově- možná zítra už budou oskenovaný nějaký kresby^^. No co, nejspíš půjdu, fotku už mám tak juk:
she-si-daisy
Líbí se? Komentujte, prosím :)

S pozdravem, eS.

EDIT 20.15

Jinak, rozhodla jsem se dělat komiks z The sims, zkušenosti mám[jakž-takž] takže by to problém nebyl, děj mám vymyšlený, postavy skoro dodělané a nic miv tom nebrání, tudíž se zítra těšte na pilotní díl ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama