•Prvně

12. září 2010 v 17:46 | Slečna eS. |  Téma týdne
Dlouho jsem uvažovala jestli vůbec mám na toto téma psát,protože doteď pořádně nevím, co sem naškrábu. Ale, kdyby se nepovedlo, tak se aspoň řádně pobavíte či vypláčete.Poprvé je dost rozmanité slovo, protože vše co děláme, vidíme, slyšíme, jíme a pijeme, je jednou poprvé. Poprvé vzhlédnem na svět, poprvé slavíme narozeniny, Vánoce, poprvé slyšíme hudbu, máme svůj první film a píseň.A pokračovat bych mohla do nekonečna.Některá poprvé jsou absolutně nepotřebná, ale bez některých by to nešlo. Každý si při slově poprvé představí něco jiného- a divíte se? Kolik lidí se vyskytuje na tomto světě a kolik je takových čiností? Ale to už trochu odbíhám od tématu. Chtěla bych napsat pár svých poprvé,jenže to bychurčitě na  něco zapomněla a naštvalo by mě to.Ale přeci jen jedno "poprvé" uveřejním. Své první blogování.
Je to tak dávno[tři roky] co jsem poprvé klepla na vábivé tlačítko "Založit nový blog". Vlastně jsem to až tak nebyla já kdo tu myš držel. Byla to má bývalá kamarádka, se kterou jsem blog vlastnila necelý rok. Věřte, že ten blog byl otřesný a nalézaly se v něm články jako "Ahoj, jak se máte? Já fajn. Dneska asi s N. půjdem ven. Dáda" apod. Jenže vždy, když je něco napoprvé, není to dokonalé, ono to není dokonalé ani po milionté, ale je zřejmé, jak se to všechno mění a zlepšuje.
Taky si možná někdo[ne-li spousta] z vás vybaví sex. Ale, o tom já psát nebudu, nemám na to věk :P Proč lidem ale v paměti neutkví takové ty krásné drobnosti? Ale to já nevymyslím. Ale co, snad to stačí, s "potěšením" vaše

                                   Slečna eS.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 wamp.dark wamp.dark | Web | 12. září 2010 v 20:14 | Reagovat

to je vážně dobrej článek...:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama