Brouzdání se dneškem a rýpaní se ve vztazých, mých, samozřejmě...

20. října 2010 v 17:14 | She |  Deník
Konečně jsem se dneska zastavila-zhruba tak na deset minut.
Od šesti třiceti se musim hejbat, a myslím, že do osmnácti třiceti se ještě hejbat budu.
Prodlužuju, nebo se o to alespoň pokouším, prolog k Hellvetti a ubírám trochu té mé šílenosti a nadpřirozenosti z textu. Možná že to tady na blogu opravím, a nebo taky ne a nechám to na pospas růžovým dívčinám, popřípadě pro užití normálního, lehce bláznivého autora, pod podmínkou, že si to poupraví. Konečně už ta obloha venku není tak tmavá, jako když jsem šla ze školy.
Z obýváku se ozývá řev mé sestry, které rodiče právě vynadali,ani nevím za co. Slyším jen tlukot klávesnic a mé kručící břicho, které mi neustále napovídá, že je čas na něco teplého. Ehm...jídla, tedy. Dnešní literatura stála za prd. Doslova. Mohl by mi někdo, prosím, vysvětlit, jak se za pouhopouhých deset minut-což činí malá přestávka- naučit pět stránek dlouhého, únavného textu?
Panebože! Hlavně že jsem se naší milé p. učitelky ptala, zda si to můžu opsat až dnes, nebo již včera. Odpověděla že až zítra, že já nebudu zkoušená a ani nebudu psát. No co myslíte?Psali jsme ze svatého Václava, témata,které absolutně nezvládám. Chápu, že učitel nemá povinnost říkat žákům o následujících písemkách, ale snad ani nemá právo lhát?!

Ale vysvětlujte to takhle na plnou hubu. Do slov se to uspořádat možná dá,ale napíše se to snadněji než vysloví. Dochází mi, že takhle krátké články ještě svět neviděl.
Ale zas na druhou stranu je to fajn, alespoň tu  mohu napsat, jak UPŘÍMĚ A NEFALŠOVANĚ jsem ráda, že ona nelibá spolužačka odchází. Lucí, pokud tyhle řádky čteš, omluv mě, když jájí ráda nemám. Musela bys ji znát pořádně na to, abys věděla...důvody toho, co teď píšu.

Myslím, že je čas končit, nebo se ještě dostanu někam do nepatřičných mezí či míst.
Astala vista, bejby...
aneb,

                                                                                                S pozdravem, She
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama