Milý a vážení, už tu straším dva měsíce- 61 dní

15. října 2010 v 15:20 | She |  Truhla keců
Zdravím, váženosti má...

Dneškem(patnáctým říjnem roku dvatisíce deset), už na této zapadlině, která původně měla mít název Daisy´s chest-daisyina truhla-,straším celé dva měsíce svého života. A k Daisy´s chest.
Pokud jste,o čemž pochybuju, stálý čtenáři víte, že tenhle název jsem zavrhla už v samotném prvopočátku, protože slovo chest, krásné slovo pro truhlu, bylo i krásné slůvko pro hrudník. A proto by to bylo poněkud nevhodné, pro tu část čtenářstva, která by slovo chest brala jako onen hrudník. A dovedete si to snad sami představit, ne?

Původně jsem si byla jistá, že tenhle blog(s mou minulou přelétavostí) nevydrží déle než jeden měsíc, a o docela kratších článcích. Avašak nestalo se tak a tomu mohu(hlavně v poslední době) poděkovat komentářům a článkům Katrin, které nejspíš ve svém menu(pokud mi to dovolí) udělám speciální kolonku, protože ona si to zaslouží. Jsem ráda, že jsem tu vydržela a doufám, že dosáhnu nejméně toho čísla, které má před tím ještě jedničku. Přála bych si oslavit(nějak obyčejně) první rok "života" mého blogu.

A chcete říct tajemství? Tohle je můj první, pořádný autorský blog. Předtím, úplně původně jsem měla blog s jendou mou "bývalou" kamarádkou, který byl pln zkopírovaných obrázků a  článků o jedné větě, poté blog o mě, ve kterém již tolik zkopírovaných věcí nebylo, ale o té délce článků bych raději pomlčela. A minulý? Blog o hře the sims, plný novinkových článků a toho, že to dneska nestihnu.

Možná, ale jen možná, na blog ještě dnes něco přidám- však to také nic slavného není, doufejme, že takových to výročí bude víc :)

Tudíž Katrin, moc ti děkuji a doufám, že budeš svoje články psát ještě dlouhou,předlouhou dobu :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katrin Katrin | Web | 17. října 2010 v 13:32 | Reagovat

čauky, Alestorm neznám... :D Co je to za styl?? A od Lordíků toho zas tak moc neznám, snad Hard Rock Hallelujah :-D a obas něco, co jsem někde zaslechla... :-)

2 Dancek Dancek | E-mail | Web | 3. listopadu 2010 v 23:08 | Reagovat

ITTHMI je také můj první pořádný autorský blog. Sice v září jsem slavil rok blogu, ale začal jsem psát  na něj až v červnu. Jinak přeji hodně zdarů. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama