Natěšení na dokonalé podzimní fotky je v tahu..

10. října 2010 v 12:03 | Slečna eS. |  Truhla keců
Včera jsme s rodinkou vyrazili do nedaleké vesnice k babičce, která má, bez přehánění, obrovskou zahradu plnou stromů. A tak jsem se těšila, jak za pochmurného podzimního počasí nafotím nějakou tu fotku. Jenže houby- jako naschvál to chmurné počasí zmizelo, a stromy ke všemu stromy svítily nádherně zelenkavou barvou. Tudíž mám pár "jakoby" podzimních fotek, o kterých si všichni myslí, že jsou foceny v létě. Bohužel fotky mám zatím jen na flešce[vím jak se to píše, nebojte] protože většinou fotky dávám nejprve do druhého počítače, ze zcela nejasných důvodů. Á, málem bych zapomněla, znáte ten pocit že je vám něco upíráno? Tak to já tedy dokonale. Včera jsem si do mobilu "vrzla" pár písniček, abych u bábí měla něco na poslouchání, jenže jsem si jaksi-v praxi zapomněla sluchátka, takže jsem na nejnižší stupínek zvuku poslouchala písničku Omnos od Eluveitie- znáte jí ne?Zrovna tahle písnička metalová moc není, ale i přes to mi babiička s jakousi moudrostí říkala: ,,Vypni ten metal, jak to můžeš poslouchat, akorát tak si zkazíš sluch." a podobně. Ale co, holt si na to asi budu muset zvyknout...
Dnešek vypadá celkem teple, tudíž se chystám, že asi tak po třetí hodině vyrazím s kamarádkou ven. Doufejme, aby to nedopadlo jako vždy.
A co dělám právě teď? Poslouchám Eluveitie a za pár minutek nejspíš půjdu psát Des Affaires, ke kterému už mám nutkání na dlouhé, poněkud nudné kapitoly. Ale snad neaž tak nudné, že by jste v holných počtech umírali na nudu.
Ještě- za pět dnů to jsou dva měsíce co tu straším, ani se to nezdá...

A teď přichází ta nejlepší část- I close my eyes, Inis Mona....

Zatím,

        Slečna eS.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katrin Katrin | Web | 12. října 2010 v 14:05 | Reagovat

čauky, díky moc za tvůj komentář s tvým názorem :-) Potěšilo mě to... :-D Je fajn, že máme stejný názor na takový lidi... :D Jo, já taky znám jednoho kluka, co je strašný fanda do Bullet For My Valenite, Children Of Bodom atd. a na mp3 má inějaký songy od Avril a Akona :-D To jsou vážně praštěný lidi... :D

2 Katrin Katrin | Web | 12. října 2010 v 14:09 | Reagovat

no, dokonalá to vážně nejsem! :-D  Nojo, Korpíci a Eluveitie to jsou takové mé srdečné kapelky :-D jakou máš nejraději ty??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama