Prosinec 2010

Fotky roku 2010

31. prosince 2010 v 17:15 | She |  Fotím,fotíš, fotíme
Nevím, proč zrovna tyhle.
Nejsou všechny, a nejsou zimní, protože ty na tomhle počítači nemám. Ale jsou důležité.
Nejsou-snad kromě podpisu a otáčení- na počítači upravované. Chápu, že se někomu-ne-li všem-nebudou líbit, ale jsou mé. Pro mě něco znamenají. To znamená, žže když to zkopírujete, asi vás zavraždim...

she
Protože.....
                  ani nevím. Není kdovíjak pěkná, ale já jsem si jí oblíbila. A tak toje-ne jinak.
she
Protože...
Bee je teď už moje druhý jméno. Miluju ty jejich proužky. A hlavně zbožňuju tuhle fotku, kvůli tomu, že jsem ji honila asi hodinu...
she
Protože...
Svědomí by mi nedovolilo ji sem nedat. Není tam vidět, ale já ho zbožňuju. Vím že není můj, vím že mi nepatří. Ale miluju, když přijedu, a on se chce mazlit, hrát a skákat. Prostě Filípek :P
she
Protože....
                   kvítky už mi začínaj dělat radost. A to je tak všechno.
she
Protože...
                je svěží. Je živá, je nádherná, je zelená. Proto...
she
Protože....
                 mi dokazuje že ona to nejlíp umí s poi. A...z mnoha jiných důvodů :P
she

Protože....
                 podkova přináší štestí, vážení...

Slečna She se ozvala, vyvěste vlajky a trubte!

28. prosince 2010 v 21:29 | She
Milý a vážení,
tak se zase ozývám. Dneska mě(hned po tom, co jsem se udivovala nad dokonalostí Narnie) napadlo, že bych zas po dlouhé době mohla něco kloubného napsat. V poslední době všechny články končí v rozepsaných. Propadám absolutním blbostem. Hře Transformice, především.A pak už to jsou (alespoň pro mě) takové ty všední věci, ke kterým jsem si lásku jen prohloubila. To znamená vNarnie, Skandinávie, a v podstatě i Gothic. Ale za to mohou ty boty! A to mě pořád ještě udivuje, že jsme je koupili v Deichmannu. Takže teď něco kloubnýho, jak jsem slibovala. Přemýšlím nad novým layoutem, akorát že nemám fotky, a proto si asi něco vypůjčím. Něco se skandinávií. Něco s vlky, Lordy nebo Narnií.Co letošní Vánoce?Dopadly skvěle. Pod stromkem jsem našla to, co jsem chtěla. *hodný Ježich, hodný*. Což znamenalo:nějaká ta výbava na lyže, parfém(+další kosmetika), dokonalé boty, dokonalá trika, dokonale černo svítivě zelený svetr, Sims, kolečkové brusle, hodinky, myš, skicák, pásek a luk, kuchařka pro mě a sestru, klíčenka, pyžámko...a to je asi tak vše. Prostě dokonalé vánoce, přesně podle mých představ. To pro dnešek stačí. klíží se mi oči, takže dokouknu Noc naKarlštejně, a půldu spát. Pokud mi to sestra dovolí. Zas je nějaká splašená...

Ježíšku..

14. prosince 2010 v 11:29 | She |  Téma týdne
Milý Ježíšku,

vím, že je trochu hloupé psát ti, protože vím, že to už nemůžeš stihnout, a taky vím, že malé, právě narozené děti neumější číst. Ty věci, co si přeju, jsem ti napsala už dávno, ale je tu jetě pár věcí, které bych od tebe chtěla, i když vím, že většinu z nich vykonat nedokážeš.
Přála bych si, aby byla moje rodina zdravá, nebyli jsme příliš chudí, nehádali jsme se, a byli spokojeni. Přeju si, aby v televizy dávali nekonečné pohádky, a ve škole byli prázdniny alespoň o dva týdny navíc.

Ale nechci být sobecká. Chci, aby se lidi měli dobře, chci, aby ve Skandinávii měli sníh, aby ve Finsku Ukko nadělil dětem dárky, a stejně tak i ve Švédsku a Norsku. Přeji si, abys Ty nám nadělil hodně dárků, někdo nespolkl kost, či někomu nechystl svícen nastole, a
nedej bože, aby se na někoho zřítil Vánoční stromek.

A teď mě napadá, co si ještě přeju-

Aby si tě už K SAKRU lidi nepletli s tim vlezlim, obtloustlim Santou, kterej stejně jenom vychlastá mlíko, a sežere cukroví.
Chci, aby si tě znovu představovali jako malý hubený miminko ležící v jesličkách, zabalený v plíně, a ne vypasenýho starocha v kožichu.
Nechci, aby jsi k nám lezl komínem, a tobě jedinému bych to cukroví dala....
Ano, milý Ježíšku. Je mi dvanáct let, a proto vím, že Santa Clause neexistuje, dokonce nevěřím ani v to, že jsi to ty kdo nám nosí dárky, ale vím, že jsi symbolem Vánoc, a vždy tím symbolem zůstaneš-a ať se Santa se*e kamkoli!
Ps. byla jsem hodná-nezvykle..

The Basseballs

10. prosince 2010 v 20:12 | She |  Truhla keců
Asi si řeknete, že to co teď píšu vyvrací všechno, co jsem napsala doposud ohledně mého hudebního stylu. Když já si nemůžu pomoct!

Chápala jsem jak někdo může být poblázněn Lady Gaga, Rihannou, nebo Katy Perry. A tyhle tři jmenuju schválně. Mají něco společného- kapelu The Basseballs. Lady Gaga a její hit "Poker face", Katy Perry a "Hot ´n ´cold" a Rihanna  a Umbrella. Všechny tyhle "hity" hráli The basseballs, a řekla bych, že ještě v lepším podání. Tyhle tři písničky mě od nioch baví. Vždycky mě právě tyhle tři "holky" nebavili, ale teď? Teď mě nebaví už vůbec. Ale pořád metal zbožňuju.

Např. tahle mě provází dva dny v kuse, a já neustále kreslím Mr. Lordiho, Awu, Oxe, Amena, Otuse a....a Kitu. Ale teď běžím.... Začíná nám Kráska a Zvže, a já ségře slíbila, že se budu koukat s ní ;)

Rýma a Vánoce...

8. prosince 2010 v 20:19 | She |  Deník
Agrr...
Zítřek, to bude den... Budu muset, byť nedobrovolně, cvičit, a celý den nebudu doma. V půl sedmý se zastavim, i když počítám, že dle všeho nejspíš v půl osmí. Těším se na víkend. Ne na to, že budu vylehávat rýmu, a mýmy přáteli budou kapesníčky, čaj a kapky do nosu.  Třetí svíčka...a pak už jenom jeden týden do Vánoc. Ještě tolik toho zbývá- koupit dárek tátovi, mamce, ségře, babičce a dědovi, kamarádce. Uff...
Kiončím, jdu koukat na "Pushing Daisies"

                                                                     Hei!

Mé citáty k písním

3. prosince 2010 v 20:18 | She |  Truhla keců
"Láska lidi sice k činům nutí, ale jejich následky neomlouvá.."

Nevím, jestli to už někdo řekl, ale to byla věc, která mě napadla opakovaným posloucháním této písně.Přála bych si, aby vedle něj neseděla Anette, ale Tarja.Ten dokonalý dozvuk by dělal jemný operní hlas, který by-jak ji znám-dosahoval neskutečných výšek. Nicméně miluju  jeho hlas. Tahle píseň je jiná. Poprvé, když jsem jí zaslechla jsem ani nechtěla věřit že je od Nightwish, protže se od ostatních skladeb- a to ne jen na tomto CD- něčím odlišuje.

"Někdy nemůžeme mít vše, co chceme, a proto rádi a často zavíráme oči."

Podobně jako u prvního. To mě zas napadlo při tomhle. Kdo říká, že je tahle píseň uječená, je pro mě prostě absolutní idiot. Ba naopak, víte, jak musí být těžké, do toho mikrofónu vydávat něco takového?! Miluju jeho vlasy. Tyhle tóny mě přívádějí k šílenství. Ale k tomu krásnému- ne jako Gaga a co já vím...

,,I v nejčistčím a nejbělejším kousku sněhu je tma."

V této písni je sice dokázáno že Mr. Lordi nemá dokonalý hlas, ale koho to zajímá. To, jak oni to umějí podat- všichni- to je k obdivu. Co se týče citátu, pochopíte-snad- podle názvu "V pekle sněží" kde se v podstatě světlo a tma setkávají. Tahle píseň, má osobní záležitost. Bez ní by den nebyl dnem. U téhle písně vždycky mačkám myš co nejvíc to de, a projíždí mnou dokonalý pocit.

Milovaná kniha...

1. prosince 2010 v 14:17 | She |  Téma týdne
Je spousta knih, o kterých bych chtěla psát, protože mé oblíbené jsou, a vždy také budou. Upřímě- v tomhle nemám nějaký svůj určitý styl, protože sem tam se mi líbí něco z červené knihovny, občas něco z toho "kvalitnějšího" žánru, občas něco s draky a tak dále. Zdůraznit bych ale chtěla zvláště jednu, která mě několik týdnů zpátky naprosto uchvátila. Je jí kniha "Domek u Fjordu", od Wolfgana Fishera. Kniha pojednává o tom, jak se uchýlil na ostrov v západním pobřeží Švédska. Zde má svůj domeček "Kasen". Věcí, která se v knize řeší, je jak přistěhování, tak i jeho první zima strávená na ostrově.
Kniha je sice cestopis s trochou příběhu, a to je to, co mě na této knize láká.Na knize mě velmi zaujal způsob, kterým W.F. Fisher zachytil krajinu kolem svého domku.