Deník

Rýma a Vánoce...

8. prosince 2010 v 20:19 | She
Agrr...
Zítřek, to bude den... Budu muset, byť nedobrovolně, cvičit, a celý den nebudu doma. V půl sedmý se zastavim, i když počítám, že dle všeho nejspíš v půl osmí. Těším se na víkend. Ne na to, že budu vylehávat rýmu, a mýmy přáteli budou kapesníčky, čaj a kapky do nosu.  Třetí svíčka...a pak už jenom jeden týden do Vánoc. Ještě tolik toho zbývá- koupit dárek tátovi, mamce, ségře, babičce a dědovi, kamarádce. Uff...
Kiončím, jdu koukat na "Pushing Daisies"

                                                                     Hei!

Sobota a poznatky...

28. listopadu 2010 v 12:29 | She
Včerejšek byl lepší, byl nad tu typickou sobotní míru, snad díky "nákupům" v Ústí. Nejprve Globus, pak Takko, ve kterém jsem si koupila dvě trička, jedno šedé, druhé bílé s medvědem. V Deichmannu jsem ale byla úplně nejšťastnější. Našla jsem tam tak dokonalé kozačy, bez podpatku, s trochu vyšší podrážkou,černé kožené...^^. Zamilovala jsem se. 

Včera napadl první sníh, a začala být hrozná zima, což mě donutilo vytáhnout čapku a rukavice.

Poslední dobou blog nějak zanedbávám, ale myslím, že o Vánoce-lépe řečeno o svátcích- se aktivita trochu zvýší. Pamatuju na svůj první blog, na kterém každý den musel být článek, jinak jsem se proklínala.  Jenže napsat "Ahoj, jak je. JJá dobře, nemám co psát čus." je něco jiného než napsat "kvalitní" článek- a nemyslím tím to, že píšu dokonale, což NENÍ pravda.

Šbochém fašení...

                                     She

Stává se...

10. listopadu 2010 v 17:36 | She
Aloha^^

Napadlo mě, že bych zas mohla napsat na blog. Poslední článek, jak tak koukám je nedělní , ale ten se až tak brát nedá.Může za to (nejspíš) inspekce školy. Vím, zní to potrhle, ale uklízení skladu jménem třída je vyčerpávající. Ve škole strašnej záhul, přijdu domu, kouknu na oblíbence(webové) a pak už mi moc času nezbývá.
Hrozně se těším na zítřek. Ne kvůli tělocviku, ke kterému lásku enchovám(zvláště ke gymnastice) ale těším se na výtvarku, kde už konečně nebudem kreslit zdi fotbalového hřiště, nýbrž budeme tvořit budovy na naší výstavu, která je pojata do témate "město".Docela se těším, zvláště pak na sestavování našeho"města", které zajisté bude plné hádek a časového vypětí. Ale ta kuž to bývá.
A pak zas pátek. Díky tanečnímu kroužku je příjemný,avšak díky hloupému rozvrhu ani náhodou:
1.hodina- Matematika
2.hodina-Čeština
3.hodina- Fyzika
4.hodina- Zeměpis
5.hodina-Volno*
6.hodina- Angličtina

* Vidíte?! Jenže, nebylo by to špatné, ale proč musíme mít, ostatně už jako minulý rok, tu hodinu volna?! Loni měla třída A také v pátek do půl jedné, my do půl druhé, letos mají do půl jedné, my máme do půl druhé. Prostě mitonedává logiku...
Ale to asi nevyřeším...Zkusím něco nakreslit, nudím se, a vede to k takovýmhle kecům...Nicméně, to nejhlavnější zůstává...


                                            She

Brouzdání se dneškem a rýpaní se ve vztazých, mých, samozřejmě...

20. října 2010 v 17:14 | She
Konečně jsem se dneska zastavila-zhruba tak na deset minut.
Od šesti třiceti se musim hejbat, a myslím, že do osmnácti třiceti se ještě hejbat budu.
Prodlužuju, nebo se o to alespoň pokouším, prolog k Hellvetti a ubírám trochu té mé šílenosti a nadpřirozenosti z textu. Možná že to tady na blogu opravím, a nebo taky ne a nechám to na pospas růžovým dívčinám, popřípadě pro užití normálního, lehce bláznivého autora, pod podmínkou, že si to poupraví. Konečně už ta obloha venku není tak tmavá, jako když jsem šla ze školy.
Z obýváku se ozývá řev mé sestry, které rodiče právě vynadali,ani nevím za co. Slyším jen tlukot klávesnic a mé kručící břicho, které mi neustále napovídá, že je čas na něco teplého. Ehm...jídla, tedy. Dnešní literatura stála za prd. Doslova. Mohl by mi někdo, prosím, vysvětlit, jak se za pouhopouhých deset minut-což činí malá přestávka- naučit pět stránek dlouhého, únavného textu?
Panebože! Hlavně že jsem se naší milé p. učitelky ptala, zda si to můžu opsat až dnes, nebo již včera. Odpověděla že až zítra, že já nebudu zkoušená a ani nebudu psát. No co myslíte?Psali jsme ze svatého Václava, témata,které absolutně nezvládám. Chápu, že učitel nemá povinnost říkat žákům o následujících písemkách, ale snad ani nemá právo lhát?!

Ale vysvětlujte to takhle na plnou hubu. Do slov se to uspořádat možná dá,ale napíše se to snadněji než vysloví. Dochází mi, že takhle krátké články ještě svět neviděl.
Ale zas na druhou stranu je to fajn, alespoň tu  mohu napsat, jak UPŘÍMĚ A NEFALŠOVANĚ jsem ráda, že ona nelibá spolužačka odchází. Lucí, pokud tyhle řádky čteš, omluv mě, když jájí ráda nemám. Musela bys ji znát pořádně na to, abys věděla...důvody toho, co teď píšu.

Myslím, že je čas končit, nebo se ještě dostanu někam do nepatřičných mezí či míst.
Astala vista, bejby...
aneb,

                                                                                                S pozdravem, She

19.10

19. října 2010 v 16:59 | She
Takovýhle dny mě zmáhaj^^

A, jesště jsem zapomněla- Zdravím vás, vážení...

Jak by vám bylo, kdyby jste vstávali s tím pocitem, že budete muset strávit osm a půl hodiny- nepočítaje přestávky- ve škole, a s otřesnou zimou, na kterou vám nepomůže ani extra horký čaj?
Navíc se mi dneska nějak nedaří, myslím výtvarně. Mám neuvěřitelnou chuť něco nakreslit, ale bohužel můj "talent" dneska asi spí. Ale možná na tom nejsem až tak špatně, a jen za to může fakt, že už čtiři hodiny výtvarky-bráno dva dni(každý týden jednou po dvou hodinách)- děláme v podstatě to samé- poprvé vázy s geometrickými útvary,a dnes jsme měli udělat "strom" který by byl pln spirálek či proužků. To mi připomíná že bych se měla těšit na čtvrtek, i když to tak není:
za a máme tělocvik, a já se obávám kdy dojde čas na kozu- nenávist vůči ní
za b máme do čtvrt na čtyři,
ale za c mám potom kroužek v základní umělecké škole. Tam se pořádně vykreslím.
Myslím že asi napíšuprvní pořádnou kapitolu Hellvetti. I když jisté to není. A jen tak pro pobavení- fotka z webky mě a mé sestry:
she- is -daisy
Nekvalitní, zkažená- tak to je.
Můj "jukebox" právě hraje Who´s your daddy a já zděšeně zjišťuji, že má sestra zná slovo bitch-snad nezná jeho význam..
Ach, jak nebohá je druhá skupina.
Vysvětlení: Na pracovky se dělíme tak, že jedna polovina třídy máv lichý týden počítače, a v sudý má ta druhá. A já jsem zrovna v té šikovné skupině, která má už několikrát za sebou počítače :)

A já končím, jdu napsat Hellvetti, sbohem :)

She

První "pořádnej" říjnovej článek...

8. října 2010 v 15:02 | Slečna eS.
Zdravím bobci...

Došlo mi, že bych už ksakru mohla napsat, a proto sem zapla "Devil is a loser" a bylo.
Dnešek ještě zdaleka nekončí, pač musím na trénink, a pak, pokud mi tedy ty ruce neupadnou, točit. A už se nehorázně těšim na ty pojky^^.Včera jsem si sepisovala takovou svojí "hitparádu" i když to absolutně nejde tak, jak to poslouchám. Ale co-tudíž tu máte seznam mnou poslouchaných písniček, které už zřejmě repráky nudí, když jedou pořád do kola :D

Eluveitie - Omnos

Korpiklaani - Vodka , Northern fall

Finntroll - Trollhammeren

Dark moor - Before the duel

Lordi - Devil is a loser , Hard rock hallelujah , Would you love a monsterman , Mr. Killjoy , Biomechanic man , babez for breakfast

Nightwish - Over the hills and far away , Wish I had an angel

TYr- Sinklars Visa

Ancestral legacy - Crash of silence

FOlkearth - Naglafar Set Sail

Arkona-Goi, roda,goi!

Tohle je něco, co je pro mě dokonalostí. Tak například Tyr. Vždycky jsem Dánsko považovala za stát, kde se žádný metalový fanoušci neroděj- a ono houbeles.

A ještě ALestrom- Skoti. Docela dobrý tempo a boží bubny^^.Ale pak mi to tak nějak dosti nápadně začalo připomínat Piráty z Karibiku, a zřejmě sem nebyla jediná. To Running Wild jsou těmi dokonalými piráty kteří se po nikom neopičeli- oni taky neměli po kom že?

A ještě bych se vrátila k Arkoně- mimochodem Poláci- ale to je něco tak neuvěřitelnýho, zážitek...
Když jsem je slyšela porpví tak jsem normálně ztuhla. Podle RockMagu to byl VikingMetal, jenže to měli jako žánr i Celtic Frost a přitom to byl prachpouhej blackmetal. Tak jsem tedy klikla, radostě jsem povyskočila a poslouchala tu dokonalost a její správně laděnej hlas při takovejch těm vyřvávačkách.

A o Lordech nemám valné myšlení. To snad ani nejde. Vždyť to je nenormální, a ta jejich hudba. To je slast. A dsot mě dneska na..... jedna holka ze třídy která na mě vlítla s tím, jaktože neposlouchám Biebera. Tak sem se začala smát, a s trochou té mé nepříčetnoati vysvělila co to je HUDBA. Pak jsem se jí zeptala na to, jestli ví alespoň něco z těch názvů[viz. nahoře]. Ona žene, a tak jsem na ní zařvala, jakto, že neposlouchá Lordy. Tak se milosticvě uráčela odejít. Víte, ona slečinka trpí takovou tou mánií ,, Bejby, Bejby Bejby óóó bejby!!"a v tomto případě já trpím námií typu ,,Cause devil is a loser and he´s my bitch!"

Upřímě mě neuvěřitelně moc štve že sem nejela na Masters of rock...
Dokonale jsem propásla svou kamarádku, Lordy a Dogu...

O tom , jak jsem se snažila navléknout si kozačky...

28. září 2010 v 15:53 | Slečna eS.
Naštěstí již úspěšně. Jelikož teď docela dost prší, to už asi tři dny v kuse, a poté mají přijít mrazy, rozhodla jsem se, že vytáhnu své kožené botičky^^. Loni jsem je kupovala cca. za čtyři sotvky a letos jsem se nehorázně lekla, že mi nebudou, protože se hrozně těsně oblíkaly. Ale co, oproti loňsku už v nich vypadám o trochu metolovějc :DTaky se už nejspíš nikam moc pro kozačky nedostanu, možná tak do Deichmannu,kde pochybuju, že bych našla něco odpovídajícího své velikosti a vkusu^^. A co dnešek? Jednoduše řečeno-Xena, Buffy,Aljaška, simíci, jezerní královna a dvanáct do tuctu..Takovýhle svátky prostě žeru.

Přemýšlím nad nějakou fotkou, ale žádnou aktuální nemám, ale sand něco najdu. Jo, jen tak okrajově- možná zítra už budou oskenovaný nějaký kresby^^. No co, nejspíš půjdu, fotku už mám tak juk:
she-si-daisy
Líbí se? Komentujte, prosím :)

S pozdravem, eS.

EDIT 20.15

Jinak, rozhodla jsem se dělat komiks z The sims, zkušenosti mám[jakž-takž] takže by to problém nebyl, děj mám vymyšlený, postavy skoro dodělané a nic miv tom nebrání, tudíž se zítra těšte na pilotní díl ;)

•Poslední týden ve zkratce

7. září 2010 v 16:51 | Slečna eS.
Vím, že do blogu nedávám všechno, a nevím zda chci, a v posledních dnech to nějak moc nevycházelo- to kvůli tomu spěchu ve škole, opravdu šílenýmu rozvrhu, opakovačce z fyzika a mou soustředěnost ve škole, a je to věc co mi brala nápady, ty blechy naproti nám. Šesťáci[Ano, uvědomuji si že jsem jedním z nich byla, jenže oni jsou nesnesitelní] jsou katastrofa- třicet otravných, často nechutných blech, a u většiny je výskyt mozku velikého, jako hrášek- no to si představte! Tudíž píšu tenhle článek a věřím, že ho ani jedna duše na celém tomhle širém světě nepřečte, protože sama nevím jak TOHLE bude dlouhé, jaký smysl to dávat ne/bude, a spousty dalších věcí. Nu co[jak já si tuto frázi oblíbila] začněme tedy minulou středou, ať si užijemtrošku prvního dne...

1.září 2010, středa

S nezvyklým budíčkem a pocitem zvláštním-na jednu stranu zlostným, na tu druhou příjemným-se zvedám z postýlky. Nasnídám se, učešu se, obléknu se, a dál to přeci znáte[a navíc nemusíte vědět všechno]. Vyrazím do školičky kde netrpělivě čeká ta stará banda tupounů, přátel a drben, avětšina mě vítá slovy jako je čau, ahoj, nazdar, popřípadě malým úsměvem-tedy až na jednu malou výjimku, jednu "kamarádku" která mě zdarý obejmutím a dosti podivným slovem: ,,ÁÁÁůjíííík"[v překladu to nejspíš má být něco jako ahoj]. Ve třídě je nuda, přijde  paní učitelka, začneme kecat o tom, co jsme dělali o prázdninách, a dalších p...ehm....plno dalších věcí[já to jen špatně napsala, fakt :D]. A zadvě hodinky si s radostí vykračujem ven. To je z celého dne nejdůležitější, protože po příchodu domů jsem lehla a spala dál...

2.září- se vůbec nic nestalo

3.září-též ne

4.září

Byla oslava 450 let povýšení našeho města na město-tedy, aby jste mě pochopili- vté době to byla vesnice- kde jsem "byla" podel názoru maličkých dětí za obludu, čarodějnici. Měla jsem an sobě totiž kostým-gotický, ano G-O-T-I-C-K-Ý, jelikož a protože tatínek šermuje, a pak jsem na sebe navlékla ten druhý, a měla vystoupení[neptejte se, prosím]. Jinák se nic nestalo, myslím

5.,6.,7. září - nic, nic a jedno velké nic....

To jste se toho dozvěděli, co? Ale je to základ, stačí to, mně...

Pátek 13. Opravdu?

14. srpna 2010 v 10:43
Včera byl pátek 13.

Většinou jsem na něj nevěřila, a ani tentokrát v to nemám důvod. Právě naopak. Včerejšek jsem si "nehorázně" užila, ať už se jednalo o dárky, co jsem opožděně dostala, o kuře,co jsme grilovali, nebo o pouť na které jsem místo tý... Nikoly byla s Gábinou, noční zmrzliny, nebo psaní si s broukem. Včerejšek byl jeden z nejkrásnějších dnů, a doufám, že dnešek bude taky. Původně jsme měli někam jet, ale nakonec zrušeno, tudíž výlety pa,pouťi, vítej. Nu, půjdu na"fejsbuk", pak napsat pár řádků "Stelly" a pak se uvidí ;)

11.srpna~den domluv

11. srpna 2010 v 12:58 | Slečna eS.
Doslova. Jelikož se blíží pouť, která bude tenhle víkend, napsala jsem na "fejs" holkám, mým nejlepším kamarádkám, který by byly ochotný se mnou jít. Udělala jsem dobře~vyšlo to. Tudíž se můžu těšit na speciální pátek se speciální Nikinou,  a hafanovskou neděli s hafanovskou Lucinkou. Prosím-neřešte to. Mimochodem jsem sama doma, takže můžu psát sáho dlouhý článek,protože mi mamka nestojí za zády a neříká ,,Měla by ses na to vykašlat, už si toho napsala dost, pust mě tam."Jenže jsem jí na dnešek i něco slíbila. A do toho se mi vůbec nechce. Uvařit oběd, uklidit, přichystat si věci[i když totálně netuším jaký]. Myslím, že ten sáhodlouhý článek z toho nebude. Taky bych si měla uklidit stůl. Hotovo. No, alespoň jsem uklidila zbytek rohlíku, jogurt a misku od cereálií. Stále mě láká napsat článek na téma týdne. Vím, že kdybych se do toho dala, psala bych,psala a psala až do úplného vyčerpání. Jenže nevím jak začít. A to je většinou ten problém. Nebudu ho rozebírat, na to vážně nemám čas  a z důvodu toho, že chci pomoct své mamce, jdu umýt nádobí. Tu horu, kterou včera nikdo neumyl. Kdybych do týdne nenapsala, nevyhlašujte po mě pátrání. Určitě budu schovaná v hoře "Nádobka". No nic mí drazí. Bylo mi potěšením. Vaše Sedmikráska,

                                                                                                                     Slečna eS.
 
 

Reklama